Czego możesz oczekiwać po dyskusji z misjonarzami

Będą się z tobą modlić

Poproszą, żebyście rozpoczęli spotkanie od modlitwy. Jeśli będziesz mieć na to ochotę, mogą cię poprosić o zmówienie jej. Celem jest zaproszenie Ducha Świętego do udziału w rozmowie.

Będą z tobą czytać

Będą czytać Biblię. Opowiedzą ci również o Księdze Mormona. To jeszcze jedna święta księga, z której uczymy się o Jezusie. Jest idealnym uzupełnieniem Biblii i może poprawić twoją relację z Bogiem. Misjonarze wręczą ci bezpłatny egzemplarz Księgi Mormona i zachęcą do jej czytania oraz do modlitwy o potwierdzenie jej prawdziwości.

Jeśli pozwolisz sobie na przeprowadzenie tego prostego eksperymentu, jesteśmy przekonani, że otrzymasz odpowiedź na swoją modlitwę.

Poproś o spotkanie z misjonarzami
Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na twoje pytania natury duchowej i pomóc ci zbliżyć się do Jezusa Chrystusa.
Spotkaj się z misjonarzami

Odpowiedzą na twoje pytania

Jeśli podczas rozmowy z misjonarzami będziesz zadawał im pytania, znajdziesz odpowiedzi na to, co cię nurtuje. Misjonarze umówią się z tobą na kolejne spotkanie, aby omówić więcej tematów. Podczas następnego spotkania nauczą cię więcej o Biblii, Księdze Mormona, wierze, pokucie i innych kluczowych zasadach ewangelii Jezusa Chrystusa. Misjonarze przede wszystkim uszanują twój czas jak i twoją decyzję, czy zechcesz się ponownie z nimi spotkać.

Jeśli ta propozycja brzmi interesująco i wydaje ci się, że może ci pomóc, zachęcamy do umówienia bezpłatnej wizyty misjonarzy, bez żadnych zobowiązań.

Pozwól nam wzmocnić twoją relację z Jezusem Chrystusem.
Umów się na spotkanie

Przejrzyj więcej tematów

Jak się modlić

Modlitwa jest łatwiejsza niż ci się wydaje. Bóg istnieje, wysłuchuje twoich modlitw i odpowiada na nie.

Czym jest Księga Mormona?

Księga Mormona jest kolejnym świadectwem o Jezusie Chrystusie.

Jak wygląda nasza wspólnota kościelna?

Kościół to nie tylko miejsce, w którym oddajemy cześć Bogu, ale także miejsce, w którym Mu służymy. A jednym z najlepszych sposobów na służenie Bogu jest troska o otaczających nas ludzi.

Jak wyglądają nabożeństwa kościelne?

Kościół jest schronieniem przed chaosem życia codziennego. Uczestnictwo w nabożeństwach w kościele oznacza skupienie na oddawaniu czci Bogu i kochaniu naszych bliźnich. To duchowe doładowanie baterii i doskonały sposób na to, aby Jezus zawsze był w centrum naszego życia.

Jak możesz zostać członkiem Kościoła?

Ludzie dowiadują się o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich na różne sposoby. Możesz przyjść na spotkania kościelne, zapytać znajomych, którzy są członkami, o ich wierzenia lub spotkać się z naszymi misjonarzami. Kiedy poznasz Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich i zechcesz zostać jego członkiem, możesz zdecydować się na przyjęcie chrztu.

Kształtowanie silnej rodziny

Bóg stworzył rodziny, abyśmy mogli zaznać szczęścia, uczyć się w atmosferze miłości i przygotować się na życie wieczne.

O czym uczy Biblia Święta?

Biblia Święta uczy nas o tym, że od zarania dziejów Bóg nie przestał kochać Swoich dzieci.

Co się stało z Kościołem Jezusa?

Za życia na ziemi Jezus założył Swój Kościół. Ten sam Kościół istnieje dzisiaj.