Czy Bóg naprawdę istnieje?

Tak. I On cię zna i kocha.

Bóg jest Ojcem każdego z nas. Zna i kocha każde Swoje dziecko czystą, ojcowską miłością. Często nazywamy Boga naszym Ojcem Niebieskim, ponieważ mieszka w niebie. W Jego oczach wszyscy jesteśmy równi i wszyscy jesteśmy godni miłości i szczęścia. Bóg zna i rozumie każdego z nas. On zna nasze mocne strony, nasze słabości, nadzieje i obawy. Nasz kochający Ojciec Niebieski jest cierpliwy, pełen współczucia i wyrozumiały. Bez względu na to, kim jesteśmy i co zrobiliśmy, Bóg pragnie, abyśmy się do Niego zwrócili, aby mógł nam pomóc. Kiedy pomaga nam wzrastać, zaczynamy rozumieć i czuć, czym jest prawdziwa radość.

Możesz sam poznać Boga

Bóg zna każdego z nas i my również możemy Go poznać. „A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś” (Ew. Jana 17:3).

Jezus nauczał, że Bóg, nasz Ojciec Niebieski, pomoże nam, gdy się do Niego zwrócimy. Kiedy rozwijamy relację z Bogiem, możemy zacząć wykorzystywać Jego moc, aby pomogła nam pokonać wyzwania, których doświadczamy w życiu. Możemy zacząć poznawać Boga, modląc się do Niego i czytając Jego słowa.

Bóg i Księga Mormona

Tak jak Biblia, Księga Mormona jest słowem Bożym. Została nam dana, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o Bogu. Kiedy Go poznasz, twoje życie ulegnie zmianie. Wszystko zaczyna się od modlitwy i czytania Jego słów.

Na podstawie Księgi Mormona poznasz trzy cenne rzeczy

1. Bóg cię kocha. Jesteś Jego dzieckiem i On ci pomoże.

2. Twoje życie ma cel. Kiedy zaczniesz uczyć się o tym celu, przepełnią cię nadzieja i szczęście.

3. Jezus żył i umarł za każdego z nas. Postępując zgodnie z Jego naukami, możemy pewnego dnia powrócić do życia z Bogiem.

Miliony ludzi odnalazły Boga w Księdze Mormona

Oto dwie historie.

Historia Shaquille’a

Shaq dorastał w stanie Georgia i był zawodowym biegaczem. Chociaż wychował się w rodzinie baptystów, odnalazł Boga dzięki Księdze Mormona.

Historia Daisy

Daisy znała kilku członków Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, ale nie wiedziała, w co wierzą. Po rozmowie z misjonarzami przez Internet zyskała nowe zrozumienie, kim jest Bóg i jaki jest cel jej życia.

Zdobądź bezpłatny egzemplarz Księgi Mormona
Zamów teraz