Witaj

Zbliż się do Jezusa w te święta — obejrzyj nowy krótki film o Jego narodzinach. #ŚwiećŚwiatu! Pomyśl, jak możesz rozświetlić świat i zmienić bożonarodzeniowy okres w czas służby. Przyłącz się do nas w naśladowaniu Zbawiciela poprzez troskę okazywaną każdemu indywidualnie.

Dzieciątko Chrystus

17:56

#ŚwiećŚwiatu! Jak możesz się w to włączyć w okresie świątecznym? Oto pomysły na służbę bliźnim każdego dnia, aż do Bożego Narodzenia. Twoje niepozorne akty dobroci przyniosą wielkie zmiany w życiu osób, z którymi masz kontakt. Opowiedz o swoich

Zdobądź kalendarz służby #ŚwiećŚwiatu na ten rok
Ściągnij

Jezus nauczał, że nasz Ojciec Niebieski jest blisko nas, kiedy się do Niego zwracamy. Kiedy umacniamy naszą relację z Bogiem, możemy skorzystać z Jego mocy, by przezwyciężać osobiste wyzwania. Możesz zacząć poznawanie Boga od rozwijania wiary, dokonania pokuty za grzechy, bycia ochrzczonym i przyjęcia daru Ducha Świętego. Pozostań na ścieżce prowadzącej do Boga poprzez zwracanie się do Niego w modlitwie, czytanie Jego słowa, chodzenie do kościoła, uczenie się o Jezusie i służbę bliźnim.